kamagra jel içerik

kamagra jel içerik

Kamagra jel içerik Sildenafil, özel olarak Kamagra jel de ve genel olarak cinsel sorunlarla aktif mücadele için üretilen ve satılan tüm ürünlerde farklı dozlarda da olsa bulunan Amerikan menşeli bir katkı maddesi ve en önemlisi bir kimyasal maddedir. Sildenafil ilk olarak sertleştirici etkisiyle ön plana çıkmış ve sonra bir geciktirici olmasıyla da gündemi meşgul etmiştir. Sildenafil gerçek bir performans arttırıcıdır.

Birçok uzman düzenli sildenafil kullanımından sonra hastada belirli bir değişimin gözlemlendiğini söylemekte ancak günlük ideal dozların üzerine çıkılmamasının kullanıcılar açısından önem arz ettiğini belirtmektedir. Sildenafil penise daha fazla kan pompalanmasını sağlar ve kan dolaşımını vücutta hızlandırır.

Bu yönüyle sildenafil çok ciddi bir sertleştiricidir. Sildenafil kullanan birçok erkek sildenafil in sağladığı erekte halinin uzun saatler boyunca devam ettiğini söylemekte ve penisin cinsel ilişki sırasında eğilip bükülmediği ve formunu hep koruduğunu belirtmektedir.

Sildenafil etkileri

Sildenafil Amerika’da bitkisel takviye olarak gıda ve ilaç dairesinin onayını 1998 de almıştır. Türkiye’de ise Gıda ve hayvancılık bakanlığı tarafından onaylı olan sildenafil Sağlık bakanlığı tarafından onaylı bazı cinsel ürünlerin içerisinde de kullanılmaktadır. Sildenafil etkileri ile tam bir sorun çözücüdür.

Sildenafil sayesinde etkili bir sertleşme yaşar ve gece boyunca düşlediğiniz her pozisyonu deneyimleyebilir ve kendinize yeni fantezi kapıları açabilirsiniz. Sildenafil kullanımı dozuna göre değişmekte ve yoğun olarak kullanıldığı cinsel ürünlerde çok uzun ve güçlü etkiler sağlamaktadır. Sildenafil Fosfodiesteraz 5 inhibitörü olarak da bilinmekte ve bu özelliğiyle etkili bir geciktirici işlevi de görmektedir.

Sildenafil yan etkileri

Sildenafil yan etkileri üzerine konuştuğumuzda sildenafil in bir kimyasal madde olduğunu unutmamamız gerekir. Sildenafil in yan etkileri hangi kimyasal maddelerle beraber kullanıldığına göre ve hangi ürünlerin içerisinde kullanıldığına göre değişir. ana etken maddesi sildenafil olan meyve özü destekli kamagra jel ürünümüz en etkili cinsel ilaçlar arasındadır.

Ancak genel olarak sildenafil cinsel ilişkiden sonra çeşitli görme sorunlarına, baş ağrısı ve dönmesi, mide bulantısı, burun ve yüz kızarıklıkları, uyuşukluk ve hissizlik gibi yan etkilere neden olmaktadır. Sildenafil etken maddeli bir ürün kullanıldığında bu yan etkileri görme ihtimaliniz çok yüksektir. Bununla beraber sildenafil alkolle beraber kullanılması tavsiye edilen bir kimyasal madde değildir.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA
Kamagra jel