Sertleşme Sorunu Tedavisi Nedir

Sertleşme Sorunu Tedavisi Nedir?

Sertleşme sorunu tedavisi nedir ? ereksiyon olamama toplumsal bir sağlık sorunu olarak tanımlanmaktadır. Ülkemizde 40 yaşı aşkın erkeklerin %69’u bu sıkıntıdan muzdarip durumdadır. Sağlıklı bir ereksiyon için, bireyin ruh sağlığının, hormon düzeninin, penis atardamar, toplardamar, sinirler ve penis dokusunun sağlıklı durumda olması gerekmektedir.

Bunlardan herhangi bir tanesinde meydana gelecek sıkıntılar, ereksiyon problemini doğuracaktır. Bu kapsamda en fazla görülen nedenler şeker hastalığı, kalp damar hastalıkları, damar sertliği, yüksek kolesterol ve yüksek tansiyondur. Bunların yanı sıra prostat ve mesane hastalıkları ya da kalın barsak ve rektum kanserleri doğrultusunda ameliyat geçirmiş ya da ışın tedavisi görmüş olan kişilerde de sertleşme sorunu baş göstermektedir.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Nasıl Yapılmaktadır?

Erkeklerde ereksiyon sorunu çözümünde, birtakım ilaçların geliştirilmesiyle büyük bir gelişme kaydedilmiştir. Ancak oral tedaviler ya da penise ilaç aktarılması sertleşme sorununu kalıcı olarak sonlandırmamaktadır.

Kişilerin %30’luk bir kısmı bu tedavilerden sonra tekrar tedavi ihtiyacı duymaktadır. Tedavisi faydalı olan kişiler ise devamlı olarak ilaç kullanmak zorunda kalmaktadırlar. Aynı zamanda bu ilaçların birtakım yan etkileri olduğu da uzmanlar tarafından açıklanmaktadır.

Bu ilaçlar yalnızca kullanıldığı süre boyunca etki göstermektedir. Doğal şartlarda penis dokusu sertleşme sırasında içe dolan kan ile beslenmektedir. Bundan dolayı ilacın etkisi son bulduğunda kan pompalanmayan penis dokusundan beslenme bozuklukları meydana gelmesi engellenmekte ve mevcut hastalığı iyileştirilebilmektedir.

Sertleşme sorununTedavisi

Sertleşme sorununda kalıcı tedavi olan ilaçların başın da kamagra jel gelmektedir.

sertleştirici ilaçlar penise giden kan miktarını artırarak daha sert ve dikleşmiş bir penis imkanı sunarak cinsel ilişki için erkeği hazır hale getirir. Yedi ayrı meyve özlü kamagra jel prp tedavisinden daha etkili bir cinsel ilaçtır.

PRP Tedavisinin Etkileri Nelerdir?
  • PRP tedavisinin etkisi aşağı yukarı 2 haftanın ardından görülmektedir, en fazla etki 2. aydan sonra görülür.
  • PRP tedavisiyle penisteki his ve kanlanma artar aynı zamanda penis boyutlarında ufak oranda artış meydana gelir.
  • Oral olarak kullanılan ilaçların etkisinde artış görülür. Bu artışın sonucunda kişide libido ve orgazm duygusunda da artış gerçekleşir.
Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA
Kamagra jel