Erken Boşalmanın Tedavi Yöntemleri

Erken boşalmanın tedavi yöntemleri nelerdir. Cinsel ilişki bir uyum gerektirir. Çiftlerin mutlu ve tatmin edici bir ilişki yaşamaları için bu uyumu yakalamaları gerekir. Erken boşalma problemi de bir uyum sorunudur. Çünkü erken boşalma süresi bireyler için farklılık göstermektedir. Kamagra jel erkekler de bu sorunun çözümü için oldukça etkili bir üründür.

Erken boşalma cinsel ilişki sırasında boşalmanın kontrolsüz ve küçük uyarılar ile istem dışı gerçekleşmesidir. Partnerler arasında uyum sağlandığı sürece erken boşalma problemi yaşanmayacaktır.

Kısaca açıklamak gerekir ise cinsel ilişkide ki çiftlerden kadın bireyin tatmin süresi erken boşalmayı belirlemektedir. Erkek bireyler de erken boşalma düşüncesini oluşturan ana sebep karşı tarafı tatmin edememektir.  Birey karşı tarafı tatmin ettiğine kanaat getiriyor ise ortada da erken boşalma problemi yoktur. Tabi ki burada kadın tarafından da bakılması gerekmektedir.

Erken Boşalmanın Çözümü

Birey cinsel ilişki sırasında erken boşaldığını düşünüyor ise bazı belirtileri taşıyor demektir. Bu belirtilere sahip olmayan bireylerin genel olarak erken boşalma problemi yoktur. Bu belirtiler şu şekildedir;

 • Kontrolsüz ve istemsiz bir şekilde boşalma
 • Cinsel tatmin duygusunda azalma
 • Suçluluk hissi
 • Cinsel birleşmenin ansızın sonlanabileceği düşüncesi
 • Cinsel ilişkiye gerekenden çok önem verme
 • Cinsel ilişkiden sonra utanç duygusuna sahip olma
 • Hayal kırıklığı hissi
 • Cinsel birliktelik sırasında o an ki duygu yoğunluğunu yaşamamak
 • Cinsel isteksizlik
 • Cinsel performansı aşırı derecede önemseme
 • İlk boşalmadan sonra ikinci sefer için aşırı ısrarcı olmak
 • Partnerin düşüncelerini çok önemseme

Erken boşaldığını düşünen bireylerin hissettiği ve yaşadığı temel belirtiler bunlardır. Erken boşalma problemlerinin %99’u psikolojik nedenlere bağlı olmaktadır. Bu yüzden erken boşalma tedavileri de kişiye özgü değişkenlik göstermektedir.

Erken Boşalma Tedavileri

Erken boşalan erkekler için çözümler kişiye odaklı olarak değişkenlik gösterir. Bunun sebebi ise erken boşalmaların psikolojik nedenlerden oluştuğudur. Erken boşalma problemi yaşayan erkekler için ilk olarak psikolojik meditasyon desteği verilir.

Bu işlemden sonra başarılı olunamaz ise ilaç ile tedavi uygulanır. Bu işlemde başarılı olmaz ise cerrahi işleme başvurulur. Erken boşalma problemi yaşayan hastalar için cerrahi işlemler son çare olarak yapılır ve hastaların genelinde psikolojik tedavi başarılı sonuçlar vermektedir. Bunların yanında da bu problemi yaşayan bireylerin en büyük destekçileri partnerleri olacaktır. Erken boşalmanın tedavi yöntemleri ve daha birçok cinsel sağlık konusunda sitemizden yararlanabilirsiniz.

Tedavi sürecine uzmanlar genel olarak partnerleri de dâhil ederler. Bunun dışında erken boşalan erkekler için çözüm getiren ilaçlar mevcuttur. Bu ilaçların başın da kamagra gelmektedir. Kamagra jel etkili bir erken boşalmayı önleyen ilaçtır. Erkekler için hem ekonomik hem de pratik bir erken boşalma çözümü sağlamaktadır.

COMMENTS (1 Yorum)

Özgür

Ürünü yanınızdan ayırmayın derim.kendinizi iyi hiseddirecek ve partnerinizi kendinize bağlıyacaksınız.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA
Kamagra jel