Kamagra

Kamagra Hintçe bir isimdir. Çünkü bu ürün ilk olarak Hint erkekleri tarafından Hindistan da kullanılmış ve Hint erkeklerinden sonra tüm dünya erkekleri tarafından da kullanılmaya başlanmıştır. Mucize jel üzerine Türkiye’de yapılan piyasa ve Pazar araştırmaları bu ürünün Türkiye’ye ilk girişinden itibaren yükselerek kullanılmaya ve Türk erkekleri tarafından tercih edilmeye devam ettiğini göstermektedir.

Piyasada azdırıcı aromalı oral jelly olarak bulunan ve ilk Sildenafil katkılı jel olarak bilinen jel çok güçlü bir sertleştiricidir. İnanılmaz bir afrodizyak etkisi vardır ve doktorlar tarafında günlük 100 mg den fazla kullanılması tavsiye edilmez. Her kutuda 7 paket bulunmaktadır. Bu paketlerin bir tanesi 100 mg ölçeğindedir.

Yani her cinsel ilişki de bir tane kullanılmalı ve daha fazlası tercih edilmemelidir. Sildenafil jeller içerisinde ananaslı, muzlu, çilekli, portakallı gibi 7 aroma bulunmaktadır. Bu meyvelerin en büyük özelliği tıp dünyası tarafından doğal afrodizyak etkili meyveler olarak bilinmesidir.

Kamagra etkileri

Kamagra jel etkileri bakımında hiçbir jelden beklenmeyen bir etki yaratır. Afrodizyak jel oral yoldan alınmasına rağmen çok kısa sürede etki eder ve içerisinde bulunan Sildenafil sayesinde çok ciddi bir erekte hali sağlar ve penisteki damarları genişleterek onu büyük ve güçlü gösterir. Bu ürün  penisteki kanın dolaşımını arttırarak penisin canlanmasını ve uzun saatler boyunca erekte olmasını sağlar.

Bu sayede deneyimlemek istediğiniz her cinsel pozisyonu deneyimleyebilir ve yeni fantezilere partnerinizle beraber mutlu bir şekilde kapı aralayabilirsiniz. Bunun yanında ilaç erken boşalmaya neden olan enzimleri bloke ederek peniste lokal bir anestezi sağlar ve böylece sizi ve penisinizi ilişki içerisinde tutar. Ürün bu şekilde hem sizin hem de partnerinizin aldığı cinsel tatmini maksimize eder.

Kamagra jel kullanımı

Cinsel jel kullanımı açısından oldukça pratiktir. Bir jel olarak ağızdan alınan kamagra su veya meyve suyuyla beraber kullanılmalıdır. İlişkiden yaklaşık olarak yarım saat önce alınması gereken afrodizyak jel, ön sevişme ile aktive edilmeli ve her iki tarafta birbirini bu süreçte uyarmalı ve tahrik etmelidir. Bununla beraber biz jeli size suyla kullanmayı tavsiye ederiz. Bunun temel sebebi zaten ürünün kendisinde yoğun bir aroma barındırmasıdır. Bununla beraber  ürünü genel olarak alkole beraber kullanılmasının pek de tavsiye edilmediğini söylememiz gerek.

Bu yazıya henüz yorum yapan olmadı, ilk yorum yapan siz olmak ister misiniz?

Comments are closed.

SİPARİŞ VER TIKLA ARA
Kamagra jel